You are currently viewing Modanisa Müşteri Hizmetleri

Modanisa Müşteri Hizmetleri

5/5 - (3 votes)

Modanisa Müşteri Hizmetlerine 0850 333 64 72 numaralı telefondan ve https://www.modanisa.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Modanisa Müşteri Hizmetleri

Her şey önce bir hayal ile başladı. Sonra o hayali bir amaç ve vizyon ile hayata geçirdik: İnançlarına göre bir giyim tarzı benimsemiş dünya kadınlarına, tam da istedikleri gibi iyi görünüp, iyi hissetmeleri için stil sahibi alternatifler sunduk.

Modanisa.com, 2011 yılının Anneler Günü’nde açılışını yaptı. Doğum yerimiz İstanbul ve 130 ülkeden müşterilerimiz var. Yayınlarımızı Türkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca ve Almanca olmak üzere 5 dilde gerçekleştiriyoruz. Dünyanın 5 kıtasına her gün binlerce kargo gönderiyoruz. Her ay dünyanın dört bir yanından İslami giyim tarzını benimsemiş 16 milyon ziyaretçiye app, mobil ve desktop platformlarından ulaşıyoruz. Onların dilini konuşuyor, ihtiyaçlarını tanıyor, tercihlerini biliyoruz. Şimdilik satışını yaptığımız marka sayısı 650, ürün çeşitliliğimiz 70 bin. Farklı milliyet ve kültürlerden, yaş ortalaması 28 olan genç ve atak bir insan kaynağımız var.

2016’da İstanbul’da, 2017’de Londra ve Dubai’de Modest Fashion Week’ler düzenleyerek; 2018’de Endonezya’daki Jakarta Modest Fashion Week sponsorluğunu üstlenerek, küresel bir oyuncu olduğumuzu tüm dünyanın fark etmesini sağladık.

Bu yoğun ve adanmış çalışma, müşterilerimizin bize duyduğu güven ve sevginin ötesinde ödüller de getirdi. 2016’da Reuters tarafından dünyanın en popüler İslami giyim sitesi seçildik. 2017 yılında “Islamic Economy Award”, Modanisa.com’a verildi. 2018’de “International Business Excellence” ödülünü kazandık.

Bugün, ülkemizin ilk uluslararası online alışveriş sitesi ve e-ihracat şampiyonu olarak, küçük üreticileri ve tasarımcıları dünyayla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin sevgisi, güveni ve yakın ilgisiyle büyümeye devam ediyoruz; büyürken de start up ruhumuzu koruyoruz.

Her türlü sorularınız ve sorunlarınız için Modanisa Müşteri Hizmetlerine Her gün  08:00-00:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Modanisa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 333 64 72

Modanisa Web Sitesi: https://www.modanisa.com

Modanisa Destek: destek@modanisa.com

Modanisa Sosyal Medya Hesapları

Facebook: https://www.facebook.com/modanisa

Instagram: https://instagram.com/modanisa

Twitter: https://twitter.com/modanisa

Pinterest: https://www.pinterest.com/modanisa/

Youtube: https://www.youtube.com/modanisa

Adres Bilgileri

Modanisa Elektronik Mağazacılık ve Tic. A.Ş.

Genel Müdürlük

Adres: Halk Caddesi No:37 Sunar İş Merkezi D:20 Ahmediye-Üsküdar / İstanbul

Telefon :+90 216 474 74 99

Faks :+90 216 474 52 30

E-Posta : destek@modanisa.com

 

Bir cevap yazın