You are currently viewing Giycem.com Müşteri Hizmetleri

Giycem.com Müşteri Hizmetleri

Rate this post

Giycem (Giycem.com) Müşteri Hizmetlerine 0850 433 1 003 numaralı telefondan ve https://www.giycem.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giycem (Giycem.com) Müşteri Hizmetleri

2012 yılında Giycem A.Ş. tarafından kurulan Türkiye’nin en geniş ürün seçeneğine sahip online iç giyim pijama ve mayo mağazası giycem.com, 100’ün üzerinde iç giyim markasını kullanıcılarına sunar.

Giycem.com iç giyim sektöründe hizmet veren alışveriş sitelerinden birisidir. Herkesin ihtiyaçlarına hitap eden Giycem.com bayan, erkek ve çocuklar için yerli ve yabancı ünlü markaların en yeni, en kaliteli iç giyim modellerini bir tıkla size ulaştırıyor.

  • Kadın ürünleri; Sütyen, Külot, Atlet, Korse, Hamile/Lohusa giyimi, Pijama Takımları, Gecelik, Pantolan, Gömlek, Tayt, Şort, Büstiyer & Jartiyer, Plaj ürünleri, Body & Termal Giyim, Çeyiz ve Gelin Giyimleri.
    Erkek Ürünleri; İç Giyim, Boxer, Slip, Atlet, Tişört, Termal Giyim, Pijama, G String, Şort, Eşofman, Çeyiz, Plaj Giyim ve Korse
  • Fantezi Ürünleri; 2’li Takımlar, 3’lü Takımlar, 4’lü Takımlar, Mayokini, Mini Elbiseler, Gecelik, Babydoll, Jartiyer, Gece Elbisesi, Sütyen, Külot Takımı
  • Kız Çocuk Ürünleri; Uyku, Eşofman, Termal, Mayo, Atlet, Sütyen, Tayt, Külot, Body, Bato Külot, Bikini Külot
  • Erkek Çocuk Ürünleri; Uyku, Eşofman, Termal, Şort, Takım, Mayo, Atlet, Külot, Boxer, Slip

Her türlü sorularınız ve sorunlarınız için Giycem.com Müşteri Hizmetlerine hafta içi 10:00 – 17:00, Cumartesi 10:00 – 13:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Giycem.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adres Bilgileri

GİYCEM ELEKTRONİK HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

GENEL MÜDÜRLÜK

Vergi Dairesi : Hocapasa / Vergi No : 3960659313

Ticaret Sicil No : 849913 /

Adres: Sururi Mah. Hoca Hanı Sok. No:19-82 Fatih / İstanbul / Türkiye

Tel: (0212)427 10 03

E-Posta: info@giycem.com

 

 

Bir cevap yazın