You are currently viewing Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

Rate this post

Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine +90 850 252 32 29 numaralı telefondan ve https://yardim.gittigidiyor.net/s/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk online pazaryeri GittiGidiyor, ürün çeşitliliği, avantajlı fiyatları ve %100 güvenli alışverişe olanak sağlayan Sıfır Risk Sistemi ile kurulduğu 2001 yılından bu yana alışveriş tutkunlarının en çok tercih ettiği e-ticaret platformlarından biri olmaya devam ediyor. 2011 yılında, küresel e-ticaret liderlerinden eBay’in bünyesine katılan GittiGidiyor, bir eBay şirketi olmanın sağladığı global deneyimle Türkiye’de sektörüne öncülük ediyor.

23 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcı ve 100 bin satıcıyı bir araya getiren GittiGidiyor, elektronikten dekorasyona, kozmetikten anne bebek ürünlerine, modadan süpermarkete kadar toplam 50 kategoride milyonlarca ürünü avantajlı fiyatlarla sunuyor.

GittiGidiyor, KOBİ’lerin ve bireysel satıcıların yanı sıra yerli ve yabancı yüzlerce büyük markanın resmi mağazalarına da ev sahipliği yapıyor. Avantajlı mağaza paketleri, gelişmiş satış araçları ve listeleme promosyonlarıyla GittiGidiyor, hem kurumsal hem de bireysel satıcılar için işlerini kolayca e-ticaretle büyütme fırsatı yaratıyor.

Türkiye’nin tüm şehirlerine aynı mesafede milyonlarca ürün seçeneğini bulabileceğiniz GittiGidiyor ile hayatınızı kolaylaştırmanın ve güvenle hızlı alışveriş yapmanın keyfini çıkarın!

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Telefon:+90 850 252 32 29

Faks:+90 (216) 687 02 98

Kayıtlı Elektronik Posta Adresi : gittigidiyor@hs05.kep.tr

GittiGidiyor’un kullanımı ve işlemleriniz hakkında bilgi almak veya bir öneride, bildirimde bulunmak için, Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat hizmetinizde!

Gittigidiyor Sosyal Medya Hesapları

Facebook : https://www.facebook.com/gittigidiyor

Twitter : https://twitter.com/#!/GittiGidiyor

Instagram : https://www.instagram.com/gittigidiyor

Youtube : https://www.youtube.com/user/GittiGidiyorcom

Linkedin : https://www.linkedin.com/company/gittigidiyor

Blog : https://blog.gittigidiyor.com/

Adres:

My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746
Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul

 

 

Bir cevap yazın