You are currently viewing Altınbaş Müşteri Hizmetleri

Altınbaş Müşteri Hizmetleri

Rate this post

Altınbaş Müşteri Hizmetlerine 444 LOVE [5683] numaralı telefondan ve https://www.altinbas.com/musteri-iliskileri/iletisim adresinden ulaşabilirsiniz.

Her türlü öneri ve şikayetleriniz için musteriiliskileri@altinbas.com’a e-posta gönderebilir veya Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 saatleri arasında, bizi 444 LOVE [5683]’ den arayabilirsiniz.

Altınbaş Müşteri Hizmetleri

Altınbaş Kuyumculuk, kurulduğu ilk günden bu yana markalaşma ve mağazalaşma faaliyetleri, sektöre getirdiği yenilikler ve ilkler ile bugün Türkiye’de ve dünyada toplam 500 noktada sürekli yükselmeyi hedefleyen bir istikrarla yoluna devam ediyor.

1975 yılında Gaziantep’te Altınbaş ailesi tarafından kurulan Altınbaş Kuyumculuk, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede, büyük bir büyüme gerçekleştirdi. Gelişen Dünya’ya entegre olan Altınbaş Kuyumculuk, bugün, Altınbaş Holding’in sektörel lider markası konumunda.

Altınbaş koleksiyonları, kadrosundaki uzman tasarım ekibi tarafından, dünyadaki trendler ve yenilikler izlenerek, Türk motifleri ve tarihten, evrensel çizgilere uzanan bir estetik anlayışın yorumlanmasıyla ortaya çıkıyor. ISO 9001 kalite belgeli üretim, Türkiye’nin en büyük altın fabrikası olan İstanbul Beylikdüzü’nde ki 15 bin metrekare kapalı alana sahip, dünya standartlarında ve son teknoloji ile donatılmış, Altınbaş Fabrikası’nda gerçekleşiyor.

Altınbaş, altın takı ve pırlantalı mücevherde, tasarım, ürün, müşteri ve insan kaynağı hizmetlerinin kalitesiyle Türkiye’de yerleşmiş öncü marka kimliğini, mağazacılık sistemiyle dünya markası kimliğiyle bütünleştirme vizyonuyla ilerliyor.

Altınbaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 LOVE [5683]

Altınbaş Web Sitesi: https://www.altinbas.com/

Altınbaş Müşteri Hizmetleri Destek :  https://www.altinbas.com/musteri-iliskileri/iletisim

Müşteri İlişkileri : musteriiliskileri@altinbas.com

Faks-Mobil     : 0 (212) 513 31 33

E-Posta           : info@altinbas.com

Altınbaş İnternet Satış Destek Hattı

Telefon           : 444 LOVE [5683]

Whatsapp      : 0 (530) 389 17 86

Faks-Mobil    : 0 (530) 389 17 86

E-Posta           : e-ticaret@altinbas.com

Her türlü öneri ve şikayetleriniz için musteriiliskileri@altinbas.com‘a e-posta gönderebilir veya Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 saatleri arasında, bizi 444 LOVE [5683]’ den arayabilirsiniz.

Adres: Nuruosmaniye Cad. No:49  Nuruosmaniye 34120 Fatih / İstanbul

Altınbaş Sosyal Medya Hesapları

Facebook : https://www.facebook.com/altinbasjewelry

Instagram : https://www.instagram.com/altinbasjewelry

Twitter : https://www.twitter.com/altinbasjewelry

Pinterest: https://www.pinterest.com/altinbasjewelry

Youtube : https://www.youtube.com/c/AltinbasJewelry

Linkedin : https://www.linkedin.com/company/altinbas

Vimeo : https://vimeo.com/altinbasjewelry

Bir cevap yazın