You are currently viewing adL.com.tr Müşteri Hizmetleri

adL.com.tr Müşteri Hizmetleri

Rate this post

adL müşteri hizmetlerine öneri ve eleştirileriniz için 444 3 235 nolu telefon numarasından ve https://www.adL.com.tr   web sitesi adresinden ulaşabilirsiniz.

Adil Işık Group olarak; adL markamızla oluşturduğumuz marka kimliği ve değeri ile Yurtiçi ve Yurtdışı satış noktalarımızda müşterilerimizle buluşmaktayız.

Dünden bugüne modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL, 1992 yılında moda ve perakende sektörüne merhaba dedi. Bugün yurt içi ve yurt dışında onlarca satış noktasında modayı #adLetkisi’nde yorumlayan marka modaya özgün ve yenilikçi bakış açısıyla dikkat çekiyor.

Türk moda sektöründe dev buluşma olarak nitelendirilen adL+CengizAbazoğlu işbirlikteliği lükse çağrışım yapan rafine anlayışıyla zarafet ve şıklık kavramlarını bir kez daha düşündürüyor.

Ünlü stil editörü Mert Aslan’ın artistik direktörlüğünü üstlendiği NightZoom Styled Mert Aslan Koleksiyonu semi couture dokunuşlarla modada zamansızlığı tasarım sürecinin merkezine konumlandırarak sıra dışı, iddialı, heyecan verici ve zarif bir çizgi oluşturuyor.

Yenilikten ve kendi stilini oluşturmaktan ödün vermeyen adL, sizi moda serüveninde hayal etmeye, sınırlarınızı zorlamaya ve hissetmeye davet ediyor…

adL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 3 235

adL Web Sitesi : https://www.adL.com.tr

adL e-posta adresi : info@adl.com.tr

adL Sosyal Medya Hesapları

adL.com.tr Facebook : https://www.facebook.com/adl

adL.com.tr Twitter : https://twitter.com/adl_official

adL.com.tr Instagram : https://www.instagram.com/adl_official/

adL.com.tr Youtube : https://www.youtube.com/user/adLonair

Adres:

Adil Işık Hazır Giyim San. ve Tic. Aş.

Cendere Yolu No:23 Kağıthane İstanbul

 

Bir cevap yazın